Uroki i klątwy

Uroki i klątwyŹle się czujesz, nic Ci się nie udaje, jesteś wręcz przekonany, że gromadzi się w Tobie negatywna energia, która nie znajduje ujścia? Być może będzie to dla Ciebie dość zaskakująca informacja, ale za taki stan rzeczy może być odpowiedzialny urok czy klątwa.

Zazwyczaj kojarzą nam się one z czarownicami, które rzucają je za pomocą zaklęć, ale nie musi tak być. Rzucenie uroku może odbyć się nawet nieświadomie, co zwiększa niebezpieczeństwo tego typu praktyk.

Nawet, jeśli pomyślimy o kimś bardzo źle i całą swoją negatywną energię poślemy w jego kierunku, możemy rzucić na niego urok. Co jednak zrobić, gdy sami staliśmy się ofiarą uroku czy klątwy? Jak poradzić sobie z klątwą, która dezorganizuje nasze życia i ogradza nas od szczęścia? Do wyboru mamy dwie drogi.

Odczynianie uroku, klątwy

Pierwszą z nich jest odczynianie uroków, polegające na zmianie kierunku energii z negatywnej na pozytywną. Pozwala nam to na wykorzystanie sił, ale na swoją korzyść. Im większa ilość negatywnej energii nagromadziła się na skutek rzucenia uroku lub klątwy, tym więcej spotkań ze specjalistą będzie wymagał proces odczyniania.

https://lifestyle-blog.pl/odczynianie-i-zdejmowanie-urokow

Zdejmowanie uroku, klątwy

Kolejnym rozwiązaniem jest zdejmowanie uroku lub klątwy. Odbywa się to poprzez zebranie złej energii i rozproszenie jej, najczęściej w przestrzeń kosmiczną. Zdejmowanie uroków pozwala nam przywrócenie harmonii w życiu danej osoby. Bez względu jednak na proces, z wykorzystaniem którego chcemy się pozbyć złej energii, zawsze wybierajmy specjalistów z danej dziedziny. Gdy samodzielnie będziemy starać się usunąć negatywną energię, możemy skierować ją na niewłaściwe tory i dodatkowo sobie zaszkodzić. Eksperci z zakresu wróżenia i astrologii pozwolą nam na odzyskanie szczęścia i wprowadzenie z powrotem ładu do naszego życia. Odczynianie i zdejmowanie uroków może odbywać się poprzez osobiste spotkania ze specjalistą, jak również za pośrednictwem rozmów telefonicznych czy konsultacji dzięki wykorzystaniu komunikatorowi Skype.